Archive for Maj 25th, 2017

Lecznicze preparaty magnezowe

W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju preparaty magnezowe. Jedne z nich są jedynie suplementami diety, a inne mają wyraźne walory lecznicze. Dotyczy to zwłaszcza tych preparatów, które zawierają w sobie maksymalną dawkę magnezu z dodatkami witaminowymi. Takie preparaty, a wśród nich magnez b6, mogą być przyjmowane przez osoby cierpiące na znaczny niedobór magnezu, przez chorych na różnego rodzaju schorzenia neurologiczne i układu sercowonaczyniowego oraz przez chorych na kości i stawy. Zażywanie magneb6 polecane jest także osobom bardzo często pracującym w sposób umysłowy, na przykład w biurach czy na uczelniach oraz studentom i uczniom szkół średnich. Po różnego rodzaju preparaty magne powinny sięgać także kobiety w ciąży, które posiadają jakieś niedobory magnezu oraz osoby starsze, u których występują jakieś problemy z pamięcią. Read the rest of this entry »

Maj 2017
« Sty   Wrz »

Funkcjonalne wnętrze

Zastanawiając się, jak urządzić dom, aby był przestrzenny i wygodny należy przemyśleć wszystkie kwestie. Bardzo często kupujemy do domu zbędne przedmioty, które tylko zabierają nam przestrzeń. Warto podczas urządzenia domu, mieszkania, zakupić tylko takie przedmioty, które pozwolą nam na funkcjonowanie, ale nie będą zabierać przestrzeni. Pokój dzienny powinien np. posiadać kanapę, telewizor, jak również można … »

Praktyczne pojemniki dekoracją kuchni

Zastanawiając się jak odmienić swoją niemodną kuchnie, warto pomyśleć o pojemnikach na przyprawy, jak również innych elementach kuchennych. Niekiedy kilka drobiazgów wystarczy aby odmienić własną kuchnie. Nie posiadając dużych funduszy można np. zakupić elementy dekoracyjne. Idealnie do takiego celu nadadzą się kolorowe talerze, pojemniki na przyprawy, miseczki, itp. Można także kupić okleinę i zmienić wygląd … »

Naklejki na święta

Naklejki na ścianę to dekoracje samoprzylepne, które są wykonane z bardzo cienkiego tworzywa, które to po oderwaniu z podkładu papierowego, oraz naklejeniu ich wprost na podłoże dają wrażenie jakby tatuażu ściennego. Jest to cos niewiarygodnego, lecz wzór praktycznie wtapia się w obszar, na którym naklejki zostaną ulokowane. Naklejki, które umieszcza się na ścianach, w wybranym … »